| Markusfrtt a întrebat:

Acum cand am intrat pe facebook mi s-a schimbat fereastra sa zic. Ntificarile mesajele si cererile le am in partea stanga iar bara de cautat in dreapta. Cum sa fac sa imi apara ca inainte ca acum nu-mi place se vede naspa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbla prin setari, daca nu gasesti nimic nu ai de sa faci asta e.Si la mine e la fel, te obisnuiesti tu.

| Anitaaaa a răspuns:

Si eu am asa.dar imi place.e naspa ca nu.ti arata cine e on..cred ca trebuie sa umblii pe la setari.