| Yonela1993 a întrebat:

ACUM CASTIGI DE DOUA ORI MAI MULT CU AVON. Inscriu reprezentanti AVON. Hai in echipa AVON sa castigi pana la 40% comision din vanzarea produselor cosmetice, produse cu pana la 70% reducere, bani, cadouri, inscriere si cursuri de machiaj gratuite, posibilitate de promovare, plus ca produsele ajung acasa gratuit in 48 ore. Incearca si nu vei regreta! Valabil doar pentru persoane serioase. Contactati-ma cat mai repede pentru inscriere si sa castigati toate competitiile.

1 răspuns:
| drogh a răspuns:

Dacă doreşti să îţi faci reclamă la Avon, categoria,, Conversaţii'' e potrivită. Acolo poate va fi vreun doritor.