| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva saptamani o cucuvea a venit la geamul casei mele.Saptamana trecuta cineva din familia mea a murit, iar cucuveaua a plecat.Azi de dimineata pasarea s-a intors. Ce inseamna asta, cum pot sa o gonesc? ofer fundita

Răspuns Câştigător
| 123456789eooo a răspuns:

Pff...aiurea! eu stiam ca atunci cand o vezi trebuie sa arunci cu paine si sare in ea si ea va pleca! sanatate!

1 răspuns:
| BAIATUL a răspuns:

Inainte sa moara bunica mea tot asa statea cucuveaua prin preajma si pe la 1 an 2 de la moartea bunicii tot aparea dar de atunci nu a mai aparut si nu a mai murit nimeni din familia mea. Poti sa dai cu pietre spre ea si o sa zboare.