| BeYourSelf7 a întrebat:

Acum cateva zile am avut un act sexual cu prietena..problema e urmatoarea: am verificat prezervativul sa vad daca mai este..era..dupa cam 1-2 minute, l-am verificat iar si picase.ei ii iintarzie ciclul de 1 luna..si in prezervativ era doar lichid preejaculator..deci nu ejaculasem..si inca ceva, in dimineata aceea ma masturbasem. Actul sexual avand loc seara.

Posibilitatea ca ea sa fie gravida..cam care este? Precizez ca era virgina.

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Felicitari o sa aveti un baietel

| Axys a răspuns:

Buna posibil ca i intarzie ciclul menstrual cumpara un test de sarcina happy nu cred ca va ramne gravida din prima

| Axys a răspuns:

De geaba mergi la ginecolog happy ea un test

| Captoresque a răspuns:

Este posibil sa fie insarcinata, duceti-va la un ginecolog.