| andreig a întrebat:

Acum cred ca vreo 3-4 ani sau poate 5 am vazut un film fantastic care m-a marcat foarte mult... mi`l adusese unchiul meu de la un prieten si am uitat cum se numeste .si nici unchiul meu nu isi mai aduce aminte(desi stie despre ce film este vorba) nici amicul nu mai are cd`ul si nici numele...hai sa va fac un mic rezumat al filmului poate da Dzeu si il stie cineva.era vorba despre doua surori japoneze sau chinezoaice.erau f apropiate si tineau foarte mult una la alta. una dintre ele este omorata, impuscata de mafie parca iar cealalta o gaseste in bucatarie plina de sange.aceasta pleaca in cautarea celui care a omorat`o si se duce intr-o cladire mare unde ii omoara pe toti .pe fundalul acestei scene este pusa o melodie fantastica, divina.si cand ajunge la unul care cred ca era patronul ii arunca parca o sageata in frunte sh acesta moare in chinuri pentru ca era otravita sau ceva de genul asta...asta e tot ce`mi aduc aminte.am cautat peste tot si nu am reusit sa gasesc numele filmului... daca poate cineva sa ma ajute cu orice detaliu este bine venit happy. o seara placuta tuturor!

Răspuns Câştigător
| iulia_5454 a răspuns:

Cred ca este vorba de so close dar nu sunt sigura

1 răspuns:
| andreig explică:

Daaaa el esteeee... Iulia raman daaator vandut :X:X:X