| Viviluka a întrebat:

Acum doua saptamani m-am suparat pe prietenul meu si ca sa imi razbun nervii pe el i-am trimis un sms cu " vreau sa ne despartim pentru ca tu nu ma iubesti " si chestii. Dar faza e ca eu nu aveam credit si l-am trimis doar asa la nervii dar stiam ca n-o sa il primeasca pentru ca eram sigura ca nu aveam credit.Acum prietenul meu ma suna si imi zice ca ce este cu sms de aseara.Eu nu stiam despre ce este vorba si credeam ca mi-a facut cineva o farsa sau o avea pe alta care s-a despartit de el. Am incercat sa ii explic dar a zis " cum daca am primit mesajul cu numele tau pentru ca te aveam in agenda ". Apoi dupa ce mi-a citit un pic din mesaj mi-am dat seama ca eu il scrisesem. Am incercat sa ii zic ca a fost ceva facut la nervi dar nu vroiam sa il trimit.Si mi-a zis ca acum numai poate vorbii si ca vorbim mai tarziu despre asta. Nustiu ce sa fac dar chiar nu am vrut sa ii trimit mesajul cum oare s-a intamplat asta pentru ca eu nu aveam credit?

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Pai uneori chiar daca un msj costa 6centi sa zicem si tu ai doar 4 sau 5 ti-l trimite si cand incarci iti ia din credit

| dulcykaLy a răspuns:

Nu stiu,... dar alta data. gandeste-te bine daca vrei sa te mai razbuni ca se poate intoarce asupra ta! nu mai actiona la nervi

| Viviluka explică:

Stati linistiti s-a rezolvathee hee. M-am intalnit cu prietenul meu si mi-a aratat mesajul. Intre-adevar era al meu dar nu era tot decat jumate, dar l-am recunoscut ca am scris mare VREAU SA NE DESPARTIM. Si cand i-am explicat nu a facut altceva decat sa rada putin la mine apoi ma ciupit putin si a zis ca sunt prostutza si m-a pupat. Deci mi-am facut griji degeaba laughinglaughing

| passenger a răspuns:

Poate mai aveai sms-uri de la o extraoptiune trecuta...