| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna, la o petrecere a venit un baiat si am dansat cu el, am vorbit, si atat. Apoi a incercat sa ma invite in oras, sa imi ceara nr de telefon (astea se intamplau pe mess) dar l-am refuzat pentru ca aveam prieten. Acum nu mai am si ma tot gandesc la el. Am vrut sa vorbim din nou pe mess, si poate va fi ceva. Dar nu imi raspunde. Ca fata, nu ar trebui sa ii mai spun nimic, daca tot nu raspunde laughing. Dar tot ma gandesc la el. Cum as putea sa il uit?

1 răspuns:
| illusion a răspuns:

Socializeaza cu alti baieti, iesi prin oras, fa orice care sa iti distraga atentia de la el. Dar parerea mea este ca daca tocmai te-ai despartit de prietenul tau, nu inseamna ca trebuie sa fi cu altul, mai bine distreaza-te fi prietena cu toata lumea fara sa ai un iubit.