| ๒ü๒ü a întrebat:

Acum o luna si ceva mi-am dat a doua gaura in ureche.Problema e ca mi-a dato o prietena si a iesit stramba..si acum as vrea sa nu imi mai bag cercelu..ca se se astupe si sa mi-o dau din nou..Deci...cam in cat timp se va astupa?

Răspuns Câştigător
| AddaAda a răspuns:

Se astupa destul de repede...dar ideea e ca ramane semn (mai exact, nu o mai poti folosi pentru ca nu mai intra cercelul in ea, dar se cunoaste sad ) poti sa te duci la un farmacist sa intrebi daca exista o crema pentru a se reface trsuturile...