| Bumbalop a întrebat:

Acum o zi pe facebook chat am pus offline status la un prieten, iar acum nu il mai vad pe chat. Cum fac sa devin online pentru el si sa il vad pe chat?

1 răspuns:
| Rumi a răspuns:

Ca sa devii online la el pe chat deschizi bara de chat, il cauti, dupa ce l-ai gasit dai click pe numele lui si o sa ti se deschida fereastra de chat. In partea de sus a ei o sa gasesti o rotita, dai click pe ea si dupa aceea alegi a doua optiune. Poate asta te va ajuta si la problema cu statusul, pe care nu stiu cum sa-ti spun sa o rezolvi. Mult noroc!