| cristina93 a întrebat:

Acum va pun a 1001 intrebare pe tema asta laughing...pai sa o iau cu inceputul, am vazut un baiat ieri in statia de tranvai, se uita la mine, ma uitam la el, am stat unul langa altul in tranvai, se intorce " se uita la niste colegi" apoi la mine... uhh :X imi place... e cute :X, asa... l-am vazut si azi...acelasi lucru s-a intamplat...sigh vroiam sa ii cer id-ul dar nu prea am tupeu, curaj... voi cum spuneti sa ma bag in seama cu el? thinking ca vreau neaparat sa vorbesc cu baiatul asta love struck

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@anonimus stii tocmai replicile astea de agatat de tot r**atu luate de pe net nu le suport....si nu cred ca l'ar putea agata cu asa o replica....scuza'ma @anonimus nu am zis'o in semn rau happy....cum a zis @andym mai bine ii ceri numarul de telefon....gasesti tu un pretext.....il intrebi daca nu te poate ajuta cu ceva si ca o sa incerci sa il contactezi mai tarziu si cere'i numarul....si mai tarziu il suni si il chemi la o plimbare sau un suc happy

12 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Tramvai big grin asa e corect.

| ΔH a răspuns:

Scuza-ma ca-ti zic dar esti... de fapt nu zic, ca nu vreau sa-mi iau warn/ban pe TPU.

Unde mama dracu` se duce lumea asta?
Se duce de rapa, se duce la draq si o sa devenim o tara de tot rahatu`.
Tu ii ceri baiatului ID-ul de mess?
Cere-i draq telefonul`, nu ID-ul.
Cei care agata pe mess sunt cei mai mari ratati.
Si parca vad.
"Imi poti da si mie ID-ul tau de mess?
Da draguta, este gaby_sukaru_no1_smeker_4ever, te astept sa vorbim pe mess"

Patetic oh go on

| cristina93 explică:

laughing nu nu, sa nu fie desfiintate ca eu cum il mai vad pe baiatul asta daca nu mai sunt staii de tranvai? mmm da i-as cere id-ul dar in cam... fara curaj laughing

| cristina93 explică:

Andym nu vorbesc cu cocalari bine ca sa nu mai primesc rapunsuri de genul asta ii fac o descriere : mai inalt decat mine, par lungut saten cu roscat tenisi...ma rog imbracamintea nu conteaza...si nu asculta manele ca am vazut eu pe rucsacul lui ce trupe asculta whistling si garantat nu-i cocalar asa cum ziceai tu, ca nu ma uit dupa acesti baietasi care asculta maele pe telefon pe strada, in fine. aaa... si am zis la general id-ul...adica ma refeream cum sa intru in vorba cu el...thinking whatever

| cristina93 explică:

Anonimus---------prietenii_ma_stiu...si_ii_stiu_si_eu_pe_ei... imi place cum gandesti smug

| cristina93 explică:

Sara mesi de corectore big grin
evilspoon Whatever tastele m si n sunt alaturate, asta nu inseamna ca nu stiu limba romana, t-as spune ce rezultate am dar asta ar insemna sa ma laud ( lauda de sine nu miroase bine) desteptul cedeaza primul asa ca discursul meu se incheie aici

| nutzu' a răspuns:

Ii spui si tu:

---Crezi in dragoste la prima vedere sau mai e nevoie sa trec odata?

si fi sigura ca va fi bine...
iar la plecare ii spui
---Nu ai uitat ceva?
Iar el o sa zica,, ce"? sau,, ce anume?"
iar tu sa zici,, Pe mine".

Asta este o dicutie de,, agatat"...

| Deny_8368 a răspuns:

Pai daca vrei sa te vezi cu el neaparat... cerei id-ul...

| evilspoon a răspuns:

Ai putea incepe prin a invata Limba romana. " Tramvai "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui desfiintate statiile astea de tramvai...multi se mai indragostesc pe acololaughingpoate pana la urma se lasa cu o orgie cevalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonimus, daca fata careia ii spui tu frazele alea nu le stie deja ai o sansa mica s-o amuzi. Dar daca le cunoaste (si cum vezi mai sunt si altii care le stiu) o s-o apuce plansul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@anonimus, cand eram la gradinita, am incercat sa agat educatoarea cu vorbele pe care le-ai zis tulaughing... din pacate, m-a trimis la coltlaughing)