| 4b a întrebat:

Adevarat/Fals: nu exista dragoste la prima vedere!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat! Nu exista dragoste la prima vedere, exista doar atractie la prima vedere. E diferenta mare.

13 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Sa o luam asa. Te "indragosteti" la priam vedere. Apoi acela se comporta urat cu tine. Gata cu iluziile formate.Deci nu exista. Dar depinde. Poate sa ITI PLACA de cineva la prima vedere, iat mai apoi sa existe dragosteabatting eyelashes

| DakotaRoyse a răspuns:

Există atracţie fizică la început, care mai târziu poate deveni iubire în toată regula (da' popular îi zicem aşa, că e la prima vedere; îţi place şi nu-ţi mai iei ochii de la persoana aia).

| Ana a răspuns:

Exista doar atractie, dragoste la prima vedere nu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Fals.Cunosc oameni care din dragoste la prima vedere sunt acum casatoriti si au si copii. Dar aici pot avea merite si ce s-a intamplat dupa acea intalnire la prima vedere.

| AliiB a răspuns:

Adevarat, zic eu. Atractie fizica doar.

| MalynaMagdalena a răspuns:

Fals.intre mine si un fost. dragoste la prima vedere.si a duratwinking

| Lluvia a răspuns:

Exista:X... din pacate oh go on

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Falsbig grinpoate atractie la prima vedere, apoi indragostit.

| beea_9797 a răspuns:

Fals

Răspuns utilizator avertizat
| Dek a răspuns:

`Fals! Te atrage intai fizic si dupa aia te indragostesti!:XCel putin in cazul meu:X

| Abstract a răspuns:

Eu zic ca dragostea la prima vedere exista. De atatea ori mi s-a intamplat sa ma indragostesc de un baiat dar sa nul iubesc. Dragostea asta la prima vedere inseamna un fel de ATRACTIE! e cu totul alceva fata de iubire. eu zic ca dragostea la prima vedere e atractie. Sper ca team fost de folos. :X fundita?

| MissDeea a răspuns:

Cat se poate de adevarat!