| Dia1990 a întrebat:

Ai accepta o relatie cu o persoana care iti spune ca inca mai are sentimente pentru fosta, dar ca vrea sa o uite, tine la tine si stie ca o sa o uite pe fosta cu tine?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.As incerca sa il impac cu ea. E cel mai bun lucru pe care l-as putea face

| MidnightLady a răspuns:

Cand oi deveni pansament de pus la rana, da. Dar sincer, nu ma prea vad in aceasta postura.

| littleANGEL_3001 a răspuns:

Mai eu una... am prea mult orgoliu si nu suport sa fiu felul 2happy iar in plus, daca nu ma iubeste el, mai sunt si altii nu`i problemaoh go on nu se termina baietiioh go on