| me_3408 a întrebat:

Ai plecat in strainatate? Daca da unde? Tia placut? De ce?

Răspuns Câştigător
| Anonim_5535 a răspuns:

Ai plecat in strainatate?
Da...
Daca da unde?
Italia...
De ce?
Ma-m distrat la mare,
la un parc de distracti etc...
Dar nu e asa frumos acolo,
Adica vreau sa zic ca nu sunt atat de prietenosi...
Italieni cu Romani...
Ei ne considera romi sad
Dar SUNTEM ROMANI!

9 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Am fost in Italia, si mi-a placut pentru ca sunt foarte multe magazine si privelisti superbe. Am stat la San Remo.

| criss:) a răspuns:

Da...Grecia...a fost frumos, m-am distrat, la mare, la soare, plimbari, dar sincer mi-a placut mai mult la noi la mare era mai animata statiunea, in Grecia nu prea in schimb in strainatate a fost mai curatsad

| Kassandra1408 a răspuns:

Am fost in Paris, unde am vorbit in engleza cu niste tailandezi foarte draguti, am fost in Viena intr-un parc de distractie unde am jucat fotbal cu niste iralndezi, si am stat o saptamana in Londra, la o famile de spanioli. Ador diversitatea si plec la studii in Essex, langa Colchester, la o ora de Londra!
In vara plec la rude in Germania unde ma voi distra pe cinste.

| SufletDeCopil a răspuns:

Da, am fost plecata in Italia in vacanta de vara! Intradevar mi-a placut deoarece am vazut lucruri noi, m-am distrat si totul a fost super ok! Dar pentru nimic in lume nu as renunta la Romaniahappy

| LaMisto a răspuns:

DA. De 2 ani sunt in Grecia la parinti.La inceput a fost cam greu, nu stiam limba, grecii mi se pareau niste b.angiilaughingf inchisi in ei... iar fetele aveau niste impresii pe ele, dar niste urate! Oricum parerea asta o am si acumlaughing, Dar m am acomodat aici ...si sincer nu cred ca as mai putea locui in romania.Imi place aici pentru ca m am obisnuit cu stilul asta de viata si pentru ca iubitul meu e aicibig grin. Oricum grecia este o tara superba

| Larette a răspuns:

Am fost 6 luni in Egipt, am vizitat cam tot ce era de vizitat, Alexandria, Hurghada, Giza, Cairo normal.Am fost la ogramada de parcuri de distractie.
Si in Grecia 1 saptamana.

| symo_2617 a răspuns:

Nu am plecat dar in vara lui 2010 o sa merg in Isdrael sau in Germania:X

| mermadia a răspuns:

Am fost in londra, strasbourg, bruxelles si toate mi-au placut! in londra m-as muta oricand, e un oras atata de plin de viata si de cultural, istoric... e perfect! si celelalte doua au fost super!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am iesit pana acum din tara, insa nici nu am avut ocazia. Mi-ar placea foarte mult sa plec intr-o insula exotica, deoarece imi place foarte mult soarele.Nu imi place foarte mult iarna, de aceea prefer soarele si caldura love struck