| djcioko a întrebat:

Ai vrea sa canti?
Ai facut ceva referitor la asta pana acum?
Ai niste versuri care crezi ca s-ar potrivi pe un anume gen de muzica
DA DACA CE GEN...{exclus MANELE}
AI CURAJUL SA INCERCAM?
EU PRODUC SOUNDUL
TU TE PREZINTI CU VOCEA SI VERSURILE

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi place sa cant.happyInsa nu prea am timp pentru asa ceva.happy

5 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca as avea voce buna...de ce nu? laughing Am un prieten care canta...si de multe ori i-am propus mai in gluma...mai in serios sa facem o melodie laughing dar...nu vrea big grin (asta ca sa iti dai seama cat talent am la asa cevabatting eyelashes )

| cotzobel a răspuns:

Daca as avea talent sigur ca m.as apuca de cantat. dar singurul loc unde cant este la duslaughing.si acolo cant mai incet sa nu cumva sa stresez vecinii cu vocea care o amhee heehee hee

| borsec a răspuns:

M-as baga daca as avea talent.

| alexam a răspuns:

Da, as vrea sa cant, dar daca nu m-am,, bagat,, mai din timp, cand era cerere pe,, piata,, acum nu mai cred. laughing As vrea sa cant cu Maria Radu - daca ar fi vreodata... E o tipa deosebita! happy ( a doua parte a rasp. e la modul serios )

| ciupy a răspuns:

Frate eu iti fac versuri pe loc despre orice xhiar sunt bun la facut versurii. Daca vrei vorbim pe messenger. Da add il lista ta la id-ul asta : daniel_96_rapid. Daca vrei iti trimit niste versuri tu pui muzica care se potriveste. mai mult imi place sa fac versuri rap despre fotbal si despre viata de strada si de cartier ce inseamna sa te nasti sarac si chestii din astea ma intelegi. deci daca vrei sa vorbim da add la id-ul de mai sus si poate iese ceva frate...