| Mary_5158 a întrebat:

Aiutoo, cum imi pot schimba numele pe facebook? merci mm o zi buna

Răspuns Câştigător
| oana08294 a răspuns:

Dai la contul meu in [dreapta sus] apoi a setarile contrului si iti apare acolo Nume sh Schimba ii dai schimba sh il pui >big grin

2 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

Intri sus la bara unde scrie contul meu, dai la setarile contului si la setari dai la schimba la nume. il schimbi, o sa te puna sa introduci parola contului tau dupa ce apare un tabel care o sa-l ceara, si gata numele o sa fie schimbat.

| Maria_1599 a răspuns:

Pai dai la contul meu si apoi la setarile contului...si apoi unde scrie nume de utilizator dai schimba...cam asta e tot:Xbig grin