| pretzel a întrebat:

Ajutati-ma! as vrea sa ii zic unui baiat ca imki place de el dar fiind timida am gasit o alta solutie in care sa nu ma intalnesc fata in fata cu el: sa ii trimit pe mess o melodie de dragoste ceva adica o malodie in care versurile sa spuna totul.si pe urma sa ii zic ca i-o dedic sau ceva de genu. stiti ceva mel din astea? big grin

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Voltaj - "Acolo". E superba melodia pentru o declaratie de dragoste. Eu am tirmis-o prin mail celei care acum imi e sotie, dar pe atunci imi era deja prietenahappy.
E asa de frumos cind cineva reuseste sa isi inlature un minus pe care il are folosindu-se de inteligenta pe care o are pentru a-l face plus. Interesant modul tau de a trece peste timiditate si a-i spune astfel baiatului ca il iubesti. Succes la realizarea a ceea ce iti doresti atit de mult!

| Clever a răspuns:

Bulet-Abraviasmug

| ioandreii a răspuns:

E bun si cu melodia dar ce te faci daca nu-i place. Discuta cu el mai intai. Te vei lua cu discutiile si vei pierde timiditatea, vei afla ce ii place, fiindca cel mai mult va apropie faptul ca aveti placeri comune ca sunteti la fel; deci fii putin oglinda lui arata-i ca aveti aceleasi gusturi, dar suptil sa nu se prinda... si apoi ii poti trimite melodiile care crezi ca ii plac mult, dar nu prea multe sa nu-l plictisesti; cu rabdare si el nu va intelege doar ca iti place de el neaparat, ci ii va placea de tine; si aceeasta trebuie sa se intample neaparat. succes

| byutxa a răspuns:

Just Us - 2 copii big grin
Adda - Noi 2
Bullet - Abravia
JustUs - More than friends