| tauruss a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine am o problema imi merg foarte greu videoclipurile pe youtube cand ma uit la ele merg intrerupt ce trebuie sa fac sa mearga bine un program ceva va rog ajutati-ma please FUNDAA!

2 răspunsuri:
| BiscuiteCuCrema a răspuns:

Depinde de furnizorul de net, daca netul este wireless sau prin cablu si depinde muult de browser.
Inainte foloseam Opera si aveam aceeasi problema ca si tine si acum folosesc Google Chrome. Videoclipurile mi se incarca instantaneu.

| ClaudiaAsaftei a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problma, probabil nu trebuie sa mai folosim browserul pe care il aem acum thinking