| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu ceva..De ceva timp m am indragostit de o fata superba..si ea de mine... Faza e ca ne despart 54 de km..si ne vedem de 3 ori pe saptamana.e cam mica..are 14 ani..si totul mergea bine pana cand nu stiu ce i a venit si s a combinat cu unu de pe acolo iar eu am fost dezamagit.Iar dupa aia si a dat seama ca a gresit si m am impacat cu ea.Iar acum ea spune ca ma iubeste ca nu vrea sa ma.piarda..si eu sunt acum putin nedumerit.mi e frica mie sa nu o pierd.e o fata super frumoasa si multor baieti le fug ochii dupa ea.ce sa fac sa scap de teama asta? Va rog frumos ajutati-ma!

1 răspuns:
| Aylee a răspuns:

Anonimule, in primul rand o relatie se bazeaza pe incredere. Daca continui cu gelozia, ai sa o impingi spre pacatul de a te insela. Incearca sa fii fara grija, daca s-a despartit de baiatul ala, a facut-o cu un rost, si acela e ca te iubeste. Daca nu era sa te iubeasca, statea cu el.