| Alexandra_7889 a întrebat:

Ajutati-ma va dau funda la raspunsul cel mai bun si vot la restl
deci simt ca toata lumea se prabuseste peste capu meu. este la liceu un baiat de care m-am atasat enorm de mult cand il vad parca mi se inveseleste ziua si uit de toate grijile... dar cateodata nu imi arunca nici macar o privire nu prea am tupeul sa vorbesc cu el fata in fata si daca e sa vb cu el nu pot ca mai sta cu prietenii...
prietenii mei de clasa au prieteni la clasa lui am si eu dar mi-e oarecum sa ma duc acolo si sa vb cu ei pentru ca il vad pe el.
cate odata se mai uita cu coada ochiului la mine si imi zambeste si atunci ii zambesc si eu lui dar atat.
nu stiu daca ma place sau nu dar vreau macar s astiu cum pot sa intru in vorba cu el...
ajutati-ma
va multumesc X

1 răspuns:
| bebemeu25 a răspuns:

Alexandra stiu cum e ...pai cu netul e simplu o simpla conversatie pe net din intamplare trimiti o melodie ceva sau o gluma incerci tu ceva povestit radeti una alta
si la scoala ai putea sal saluti. cand vezi ca e singur ai putea merge la el si intri intr-o conversatie cu el ...sau daca esti mai timida de ce nu-ti iei grupul taud e prieteni akl si mergeti la al lui si va bagati in discutiehappy