| adriana97_5200 a întrebat:

Ajutati-ma va rog... M-am indragostit de un baiat stiu ca nu trebuia, dar m-am indragostit si eu nu stiu ce sa fac.Permanent pling. Dorm ca sal visez. Unii indragostit spun ca se gindesc la iubitii lor fiecare minuta asa si eu. Ma gindesc la fiecare secunda ca pote sa apara acolo unde eu sunt.Demult a cerut tel. meudar nu i-am dat. Apoi a vrut sa ne vedem. Dar eu nu am vrut. Acum nu stiutiu ce sa fac. Eram o idioata. Dar eu n-am avut nimic fata de dinsu adica nu simteam nimic catre el, dar acum cand nu mai vorbim, el a plecat in Rusia (o sa se intoarca), cind nu mai comunic cu el macar prin net il simt ca il iubesc. Vreau sa afle, dar parca nu vreau. ajutati-ma ce sa fac. Vreau sa-l vad. Sa vb. Prin skype pot dar mi se pare ca el s-a suparat nu stiu de ce.

3 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai cand se intorce poti sa i propui o intalnire ca intre amici si iid ai nr de tel si zici ca ai inceput sa simti ceva pentru el si cand o sa va intoarceti de la intalnire o sa fiti iubitiwinking

| Onutssa a răspuns:

Draga mea, mai intai invata sa scrii si sa citesti, apoi gandeste-te la baieti. Din pacate asa sunt fetele in ziua de azi, isi neglijeaza scoala si se indragostesc de smecherasii cartierului. Sfatul meu: mai citeste o carte, mai culturalizeaza-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinsul? cati ani ai?hee hee