| Hsbsbv a întrebat:

Ajutati-ma va rog, nu stiu ce sa fac. De un an si ceva sunt bff cu nu vecin, hai sa il numim Marc, si in "grupul nostru de prieteni" ca suntem mai multi pe strada dar eu stau cel mai mult cu Marc si inca un băiat, pe care o sa îl cheme Dani. De cateva luni, Marc, a inceput sa se poarte ciudat, ieșea pe afara cu Dani si pe mine nu ma chemau, seara cand plecam in casa daca plecam eu nici nu îi pasa dacă pleca Dani făcea ca toate apara, chestii din astea. Pana azi nu băgăm de seamă dar azi am iesit in oras la mall, am mâncat ceva, ne-am uitat prin magazine si am mers in parc. La fiecare 25-30 min ei se opreau si ma trimiteau înainte si isi șușoteau chestii si m-am decis sa il intreb, e cumva acum bff si cu el si nu stiam si mi-a zis ca treaba asta cu bff a fost un ķķť si ca stia ca pana la urma o sa ne certam si ca a fost prost ca mi-a zis sa fim bff. Si va dati seama ca m-a rănit sa aflu ca prietenia noastră la care am tinut foarte mult pentru el a fost un mai mult stres decât ceva bun. Acum stau si ma uit prin poze vechi si plâng stiind că el m-a mintit tot timpul asta, va rog ajutati-ma, cum pot sa trec peste asta sau orice care ar putea sa ma ajute?

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

"ma uit prin poze vechi si plâng"
Cati ani ai tu?!
Doar un copilas ar reactiona asa.