| Annaa a întrebat:

Ajutati-ma va rog.Sunt intr-o situatie foarte dificila.Cum sa incep: m-am indragostit de un baiat. Dupa ceva timp am aflat ca si lui ii place de mine si m-am combinat cu el.Relatia noastra mergea foarte bine, pana cand intr-o seara eram foarte nervoasa pe el si i-am spus ca vreau sa ne despartim.si asa a si fost. A doua zi mi-am dat seama ca de fapt tin la el si nu vreau asta si mi-am cerut scuze si m-am impacat cu el. Dupa ceva timp, tot in acea seara, el mi-a spus ca ne despartim pentru ca nu-i place cum vorbesc eu. m-am despartit de el.In urmatoarea zi el mi-a explicat ca a fost beat cand a vorbit cu mine si ca isi cere scuze pentru ce a spus. Bun. M-am impacat din nou cu el.Si totul mergea perfect. El era foarte gelos, iar eu am vorbit cu verisorul lui, care are aceeasi varsta, si s-a suparat pe mine. I-a trecut, dar, dupa ceva timp, a facut schimb de telefoane cu cea mai buna prietena a mea(fosta lui prietena), ceea ce m-a deranjat foartee tare si fara nicio discutie m-am despartit de el.Acum, el incearca sa faca tot posibilul sa se impace cu mine. S-a taiat si la mana (venele) pentru mine adica pentru faptul ca m-am despartit de el si ma simt foarte naspa, desi sunt sigura ca nu vreau sa ii dau nicio sansa pentru ca nu merita! Ajutati-ma va rogbig grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat