| anonim_4396 a întrebat:

Ajutoooor. laughing Mi-am facut cost suplimentar 17 euro, si asta din greseala (in ultimele luni n-am avut cost deloc) si trebuie sa ii spun mamei inainte sa ma intorc acasa din vacanta (sambata) si nu stiu cum. Pentru ca daca ii spun azi are timp sa ii treaca pana sambata. Va roooog ajutati-ma. :-s

1 răspuns:
| sunt a răspuns:

Pai incearca sa gasesti si o veste buna pentru ea... si ii spui ca nu ii spui cea buna, numai daca o asculta pe cea rea si nu se enerveaza...( eu asa mai fac cand intru intr-o belea) big grin