| GumitzaDePepene a întrebat:

Ajutooor!
Cum pot vindeca acasa aftele bucale? Am una si ma chinuie foarte tare!
Va rog frumos sa imi ziceti si mie cateva remedii!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

In cavitatea bucala este cel mai greu de tratot o rana sau orice altceva pentru ca este u mediu umed toto timpul iti recomand glicerina boraxata e buna eu am avut taietura si mi-a trecut are un gust duce acrisor se gaseste in orice farmacie

| BlackNights a răspuns:

Du-te la o farmacie naturista si ia Glicerina cu Propolis de la tiss e fff bun.te dai cu aceasta substanta de cate ori pe zi vrei dar dupa sa nu mananci sau sa bei etc.