| Ajutor22 a întrebat:

Ajutor!
Bunica mea(cea vitrega) a murit si eram la priveghi.
Fata si nepoate ei au iesit noaptea la 2 sa mearga la baie.
ps avem un catel ce sta in bucatarie
Au iesit afara si cand sa se intoarca,aproape de usa era catelul
care avea o uitatura ciudata si se uita lung spre ele...
Cand au ajuns in casa,s-au gandit sa il lase si pe catel in casa,sa nu ii fie frig.
cand au deschis usa,nu mai era nimic afara, iar catelul era in cutiuta lui si sforaia! si nu avea cum sa intre.
Sa fi fost bunica sub forma de catel? si nu nu inventez.
Ce parere aveti? apropo cainele nu avea cum sa intre asa repede : e foarte gras.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca a fost bunica sub forma de catel sau mai sti?

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea cred in ce spui tu.A intrat probabil pe langa voi. Fara sa il vedeti.

| MihaiGe a răspuns:

Asta e o situatie in care iti dai cu PAREREA nu poti sa spui sigur.
Eu nu cred ca ar fi fost "Bunica" totusi poate catelului ii era somn si a intrat.
Mai asteapta pareri.
Bafta!