| Chocolattex3 a întrebat:

Ajutor! Imi place un baiat pe care îl cunosc de câteva saptamâni am vorbit am ieșit pe afara ba chiar sunt si in trupa lui.Totul a început într o zi când un prieten mi a facut cunoștință cu el.Atunci parca s a aprins un beculet, îl credeam dragut.Dar in timp ce am ieșit afara mi a ținut umbrela imi deschidea usile ma lasa mereu sa merg înaintea lui si se purta frumos cu mine.O prietena de-a mea l a intrebat daca ma place după ce acesta a aflat ca eu îl plac si el a zis ca nu prea ma place așa de mult adica îl atrag. putin dar nu îndeajuns sa fim împreuna.Ce sa cred? In momentul asta nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
| JustMe6378962 a răspuns:

In primul rand trebuie sa zic: Ce poveste draguta!

| StephyMonster a răspuns:

Daca ti-a zis asta, ce ai putea sa crezi?straight face Un baiat poate fi de treaba si fara sa placa mult o fata! Poate cu timpul o sa-l "atragi"mai mult

| Luck19 a răspuns:

Daca il iubesti i-al daca nu nu dar mai intay intrea-bo pe mama ta