| jora966 a întrebat:

Ajutor! miine am doua luni de cind ma intilnesk cu prietena mea si i-am gatit niste trandafiri si vreau so felicit la scoala de fata cu toti.ce sa-i spun cum sai ofer florile? vreau ca sai placa ei si la colegi... funda?

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Tu vrei sa o impresionezi pe prietena ta sau sa faci show la scoala? Mie una mi-ar placea mai mult sa primesc florile in intimitate, cand sunt singura cu iubitul meu. Poate sa se laude prietenelor ei a doua zi la scoala daca asta e important pentru ea. Faptul ca ai tinut minte data aniversara si ca vrei sa ii daruiesti niste flori din DRAGOSTE si respect pentru legatura care va leaga eu cred ca este de ajuns pentru o aniversare de 2 luni.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ar fi un show gratuit, pe care nu cred ca l-ar aprecia prea multi. Poti sa-i oferi si s-o saruti, dar nu e nevoie sa-i tii discursuri.Si,apropos,imi dai si mie reteta de gatit trandafiri? Dau funda...

| spaghetty a răspuns:

Poi pur si simplu i le dai fara nici o jena.Nu ai de ce sa te sperii