| Alessya_9687 a întrebat:

Ajutor crying((( urgent... mi-am schimbat parola azi si am uitat ce parola mi-am pus crying(( cum sa fac sa imi recuperez id? crying va roog fundita+votsad

2 răspunsuri:
| Alessya_9687 explică:

Da nu mai stiu ziua nasterii si etc ca le-am pus la repezeala cryingcrying

| ruxiionita a răspuns:

Pai sti ca cum intri pe mess/e mail sunt casutele cu id-ul si parola ei bine dedesub sqau in lateral sun mai multe ''aplicatii'' una dintre ele spune "nu am cont" iar cealalta "am uitat parola!" ei bine da pe a doua si iti vai recupera id-ul love struck