| AnYkA52 a întrebat:

AJUTOR! URGENT! Va rog.Astazi am o febra musculara de abia ma mai pot ridica din pat.Ma dor absolut toti muschii( de la picioare, de la maini, de la spate.). Nu mai pot de durere.Maine am spectacol la dans. Ce sa fac ca maine sa fie totul bine.Astept un raspuns urgent. Fundoi!winking

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Nu prea poti face nimic
Daca ai febra inseamna ca ai facut ceva sport
Incearca sa continui sa faci sport si iti va trece
Daca te opresti din sport dupa va reveni iar :-)

4 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Profu' nostru de sport zicea asa:
febra musulara este cauzata de sport si trece tot ca sport
deci hjai sus din pat si treci la sport
iti zic ca chiar merge. prima data te va durea dar dupa cateva ture nu va mai exista nici o febratongue
funda?puppy dog eyes

| xqDemiiLovato a răspuns:

Poi,incearca se te mai misti putin![macar prin casa]
Mie asa-mi trece de fiecare data!winking

| nom a răspuns:

3 lingurite de zahar te vor rezolvahappy

| manuela22 a răspuns:

I-a o aspirina si asta ar trebui sa faci mereu inainte sa incepi orice activitate fizica care cere efort