| cocacolafresh a întrebat:

Ajutor! Va rog am nevoie de ajutor cu telefonul meu ( Samsung star 2 GT - S5260 )... mi-am uitat din greseala parola de la,, Reinitializare totala " si acum numai stiu parola si am mare nevoie sa stiu cum o aflu sad! Va rog ajutati-ma si pe mine! Pentru un raspuns folositor dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Intra in tastatura si scrie codul asta :
*2767*3855# si telefonul tau va reveni la setariile din fabrica. Succes si PS:funda daca consideri ca am un raspuns castigator

| sorin_3963 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel am dat resetare otala si nu mai am cod iemi ce pot face TPU ajutati-ma pls dau funta+vot