| viseaza a întrebat:

AJUTORR. vreau sa. i fac prietenei mele de craciun un cadou. m.am gandit la un tricou personalizat. numai ca nu stiu ce sa scriu. idei
ii se spune basse sau pucca... am nevoie de ajutor. voi ce.ati scrie va rog fara caterincapuppy dog eyes multumesc fundA!

Răspuns Câştigător
| baaang a răspuns:

[am inteles.ca sunteti prietene...
deci eu as scrie ceva de genu:.
Happy X-mas Pucca
Best friends 4ever:*
si pe spate as scrieee
:Incerci sa strici prietenia? hai jet.ca n`am nevoie de tine

[sau ceva sa iasa.in evidenta.si sa sara in sus de bucuriee.
noo. acum gasesti u ceva. legat de prietenie.sau ma rog.de ce vrei tuuwinking
baftaa:*>::dd

6 răspunsuri:
| SperanteSpulberate a răspuns:

Draga mea pucca, iubita mea, prin acest cadou as vrea sa iti zic cat de mult tin la tine cat de mult te iubesc! Cu drag (numele tau), mai poti pune langa acest tricou un buchet de trandafir, si o rama cu poza voastra, parfum! Fericire si iubire!
Bafta si Craciun Fericit!

| SperanteSpulberate a răspuns:

Hoppa, pai scrie-i asa: Draga mea prietena sau bff=best friends forever, iti dau cadoul acesta pentru ca imi esti ca o sora! Si pui o poza cu tine si ea!
Bafta si Craciun Fericit!

| Deea10_8134 a răspuns:

Eu m-am gandit la altceva. o poza cu voi doi pe care sa o pui intr-o rama foarte frumosa... Good luckwinking

| viseaza explică:

okaii. poate ati intele sgresit suntem PRIETENE!laughing oricum apreciez ca ati raspunslaughing deci eu fata ea fata prietenelaughing nu m.am exprimat cum trebuie imi pare raustraight face

| ramy4ever a răspuns:

Pai nu trebuie sa scrii neaparat poti sa ii pui poza ta pe tricou sau sa pui o poza dea ta si una dea ei pe tricou si sa scrii acolo ( numele tau ) + pucca =love sau tot felul de chestii big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat un tricou. poti si un parfum sau alceva.Important e sa fie dat cu dragoste