| clauu_8350 a întrebat:

AJUTORRRRRRR! deci numai stiu ce sa fac. de cateva zile imi apare ceva gen "Internet Explorer script error". ma disperaa. :|. apoi. astazi am gasit pe net cum as putea sa scap de aceasta problema. http://ymessenger.ablog.ro/......nger.html, dar sa vad ca nu-mi merge "run" de la Start :((. (cand deschid "run" imi dispare totul de pe desktop :| pentru cateva secunde. ). AJUTATI-MA PLSSSSS :|`. SCUZATI CATEGORIA

3 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Ce articol bun de nimic, nu faci decat sa-ti stergi yahoo-ul din registrii.

| Eღilia62 a răspuns:

Sa-nteleg ca tie nu-ti apare scrisul la messenger?
Am avut si eu aceiasi problema si am rezolvat-o asa : iei programul Combo fix http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe
Deschide-l apoi ComboFix va porni.Iti va instala o chestie Windows Recovery Console, nu te speria e ok chestia aia. Apoi te va intreba daca sa inceapa curatirea. Confirma cu Yes de fiecare data. Nu-l opri in timp ce scaneaza sistemul. E posibil ca in timpul rularii lui desktop-ul sa dispara, dar nu te ingrijora.Asteapta pana termina indiferent ca dureaza 10 sau 30 de minute(la mine i-au trebuit 15 min).
Succes si daca merge te rog sa-mi funda!
Scuze daca au aparut cumva 2 raspunsuri de acelasi fel dar datorita erorilor nu sunt sigura ca primul a fost trimis si am uitat sa-i dau copy deci cred ca s-a pierdut pe undeva prin ignoranta adminilor!

| clauu_8350 explică:

PS: chestia cu "Internet explorer scrip error" imi apare doar la yahoo messenger.