| anonim_4396 a întrebat:

Al,ce credeti cum as putea sa-mi fac o prietena? Sunt foarte trist mahnit si frustrat,din fire sunt un tip foarte linistit cu care poti sa te intelegi. Absolut tot prostul este intro relatie cu cineva dar care tot odata nu stie sa o pretuiasca,si altii frate care ar dorii cu adevarat o relatie serioasa stau pe tusa,din ce motive naiba stie ca tot stau si ma gandesc si pur si simplu nu stiu ce sa mai cred,cum am mai zis sunt un tip linistit,nu fumez, nu beau, nu umblu prin cluburi, si sunt foarte foarte timid doar cu fetele (totusi exist). Cine stie poate cer eu prea mult nu mai stiu ce sa facstraight face.

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pai,daca iti place de cineva ii poti spune.Ce crezi ca s-ar putea intampla?

| MrAnderson a răspuns:

Mariane, nu e absolut nimic defect la tine.
Doar ca relatiile astea...nu sunt o moda. Deci intrebarea "De ce altii au si eu nu?" este relativ stupida. Nu e o jucarie, sau un "Aifon".
Relatia o ai cand iti place de o anumita persoana, te intereseaza si iubesti totul la ea, nu poti sa o ai asa, ca sa fie, nu conteaza cu cine.
Ai rabdare, cu timpul vei intalni persoane potrivite, si o sa ai relatii de n-o sa fii bucuros.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Stai linistit ca o sa gasesti o fata asa cum vrei tu atunci cand nici nu te astepti.e adevarat ca multi sunt intr-o relatie doar ca sa dea bine pe fb, e problema lor. In cazul timiditatii stiu cum e, dar nu stiu incearca sa iti faci curaj.succeshappy

| psawyer a răspuns:

Si eu sunt cam in aceeasi situatie, mai dear... cu tot ce ai spus tu... sad.

| Maj3stic a răspuns:

sad eu tot asa sunt nu stiu cum sa vorbesc cu o fata