| SerialAdict a întrebat:

Alcoolul iti strica capacitatea de memorare sau inteligenta? Puteti sa puneti si linkuri de la articole, dar va rog nu raspundeti daca nu stiti. Mersi.

Răspuns Câştigător
| domnulgoe a răspuns:

Alcoolul nu iti stica niciuna din aceste capacitati.doar iti afecteaza simtul echilibrului. dupa aia te ridici blestemand gravitatia.bine,hai,poate te afecteaza un pic din punct de vedere al memoriei.sau ar trebui sa raspunda doar cei care stiu din proprie experienta?

2 răspunsuri:
| SerialAdict explică:

Hei "domulgoe" mersi de raspuns si ar fi foarte tare daca l-ai intreba ca sa stiu sigur. Te astept cu un raspuns cat mai curand.

| domnulgoe a răspuns:

Oricum o sa-l intreb pe profesorul meu de fizica...