| PureCherry a întrebat:

Alex Evans sau Justin Bieber? si de ce ati facut aceasta alegere?

5 răspunsuri:
| iamaprincess a răspuns:

Alex Evans clar:*
pentru ca e mult mai matur:d si frumoss

| ChristineW a răspuns:

Alex Evans :
avantaje - nu e gay
e super frumos
fotomodel, deci te rog
si este mai matur
Justin Bieber ( yuckk ) - avantaje : nici unul! toate avantajele lui Alex Evans intoarse pe invers, si puse la dejavantaje

| R_8074 a răspuns:

Iubitul meu! Nu il poate inlocui nimeni.

| Alexurukay a răspuns:

Alex evans nu justin beaber asta e doar un pustan rasfatat si canta mai rau decat arata.

| AmericanHistoryX a răspuns:

Justin bieber
eu am facut aceasta alegere, deoareceeee...
vreau sa il duc undeva la tara si il pun la capalit si ii dau numa paine cu slana si apa cu portia si sa se spele numa sambata