| mary4567 a întrebat:

All vreau si eu niste statusuri scurte de genu [a fost, a trecut, nu va mai fi ] fundooi :* raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| danyella42051 a răspuns:

Au fost momente iN care am fost gata sa renuntZ la tot straight face. mI s-a ziS ca n-O sa pot oh go on … ehhh oh go on uiTe ca iNca potwinking:X
Felicitari pentru premiu! Ai castigat ura mea pentru eternitate.:]Semnat, Blestemul tau.:]
Si poti sa tipi ca nu te aud, si poti sa plangi ca nu te vad, poti sa pleci ca nu te caut si poti sa mori ca nu`mi pasa!devil
Nu am regrete N`am decat sentimente Pierdute`n multe absente Au lasat amprente Si pe mine indiferenta
E Greu, Si Stii Ca Am Dreptate...Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe... Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva. Uita`te La Tine oh go on

2 răspunsuri:
| apples a răspuns:

Busy