| CrazyGirl2 a întrebat:

Aloha, TPU! din nou am o problema...cum sa imi fac parul daca mi tuns in scari, mediu si cu breton? merg la o stare civila, si dupa aia la o petrecere, si nu stiu cum sa-l fac...mentzionez ca am o rochie mov cam pana la genunchi si pantofi negri vreau sa`mi iau(inca nu i-am luat). dati va rog linkuri(da nu de pe google, ca imi da eroare). Dau funda si vot! mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Coopila15 a răspuns:

Http://perfectwedding730.blogspot.com/......edium.html sper sa te ajute:)