| butterfly2013 a întrebat:

Am 1,55 m si 45 Kg credeti ca e normal la virsta de 16 ani...Eu consider ca am picioarele slabe..As vrea sa ma mai ingras (doar la picioare), Cum as putea?

2 răspunsuri:
| Chrisa28 a răspuns:

Nu poti sa te ingrasi unde vrei tu, fiecare fata/femeie are constructia ei, atunci cand se ingrasa ori pune pe fese, ori pe abdomen tongue

| InimaGingasha a răspuns:

Pai fa sport.Mai mult fa genoflexiuni pentru ca incordeaza muschii de la picioare! Si mananca legume si fructe pentru ca te vei simtii energica si atunci vei putea face sport de-a binelea. Si in afaara de genoflexiuni joaca footbal chiar daca poti chiar daca nu e important sa il faci..acum este alegerea ta :*