| aida001 a întrebat:

Am 1.75 si dupa parerea mea sunt prea inalta... Mi-as fi dorit sa am maxim 1.70...Ce credeti ca as putea sa fac? Ce parere aveti de fetele inalte?

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

laughing
Si eu la fel, soro! Ce poti sa faci? Nimic nu depinde de tine, ci de organismul tau care e in crestere.Roaga-te sa nu mai crestiwinking
Eu mereu am admirat fetele scunde tocmai pentru ca nu sunt una dintre elelaughing

| daniDeeDee a răspuns:

Aiaiaiii... le ador. blushing

| Artemiss a răspuns:

Eu mi-as dori sa am inaltimea ta.Nu e mult 1. 75, si dupa cum spun si altii, picioarele lungi innebunesc baietii.

| larrii a răspuns:

Eu as vrea sa fiu inalta.am 1. 60 si sunt micaaaa

| just|breathe a răspuns:

Eu am 1.71.si poate o sa mai cresc pentru ca am timp.de mica eram inalta.stiu ca educatoarea imi spunea ca arat de clasa a 3-a si ma deranja lucrul asta.Acum numai imi pasa, dar parerea mea este ca o fata inalta si slaba arata bine...si nu multe fete au norocul sa fie inalte.smug. asa ca bucura-te.happy

| Mixed a răspuns:

Buna. eu am 1. 77 si ma simt bine
nu vad o problema ...in a avea 1. 75winking fii mandra ...multe si-ar dori sa fie inalte

| kindness a răspuns:

Cea mai buna inaltime e intre 175-180winking la fete!

| cretzufinish a răspuns:

Eu am 1, 80 ce sa mai zic laughing Stai linistita ca fetele inalte ies mai bine in evidenta, comparativ cu cele scunde. Un picior lung, mai ales daca purtam si tocuri, atrage multe priviri din partea baietilor/barbatilor si chiar te face sa te simti ok. De ce sa fii complexata de chestia asta? Baietii stiu cel mai bine. happy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Si eu cam tot pe acolo stau. din contra e un mare avantaj! crede-ma ]nu prea gasesti fete mai inalte in ziua de azibig grin

| alexutzu00791 a răspuns:

Nu mi place o fata mai inalta ca mine laughing. Eu am 177

| Ioana :x a răspuns:

Fetele inalte sunt frumoase happy.

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Eu am 1. 55crying

| Daniutza a răspuns:

Nu conteaza inaltimea. Conteaza sufletul. :X

| dany4 a răspuns:

Eu zic ca esti bine asa, nu esti prea inalta, mie mi ar placea s am as prietena, ei eu am 1. 75

| malina_9455 a răspuns:

Eu la 15 ani am 1 67. ce sa mai zic? la 17 cred ca o sa am 1 90

| mmamiruna a răspuns:

Tu ar trebui sa fi mandra de inaltimea ta...

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Uite fetele inalte sunt frumoase poti sa mergi sa fi manechina(model) big grin si nu trebuie sa porti tocuri :X:X:X si nu iti fie frica daca esti inalta asa este o fata frumoasawinking

| Georgy_1051 a răspuns:

Nu esti prea ia dar daca te deranjeaza inaltimea ta poate ca nu ar trebui sa porti pantofi cu toc, ca sa nu devi cu cativa cm mai inalta.

| ╰•●๋° rღxx°●๋•╮ a răspuns:

Eu am 1, 76 si nu sunt deosebit de incantata, dar daca asa m-a lasat dumnezeu. trebuie sa fii multumita ca esti sanatoasa, caci asta e important. si faptul ca esti inalta are si avantaje. fii mai optimistawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au am facut 15 ani acum o saptamana si am tot 1, 75, si chiar sunt mandra d mine...si ink as mai vrea sa cresc putinlove struck.pana la 1 80thinking nu mai mult:-s daca nu. e bine si asabig grin cateodata e nasol ca am si piciorul lung si subtire si cand imi iau ceva p toc trebuie sa'mi iau cu toc d 12 pentru ca daca mi'l iau mai mic mi'l face lung si cu toc iaach:-&uraaat. dar multa lumea imi zice ca sunt norocoasa ca sunt inalta dar toate prietenele mele d varsta mea sunt asa d inatle ba unele chiar mai inalte:d, dar cand ma duc in alta parte nimeni nu'mi da 15 anistraight face, 17-18 ba ink cineva m-a intrebat la ce fac suntlaughingdar totusi ma simt bine cand imi spune cineva ca nu arat d 15big grin asa ca fii mandrathumbs up te pup:*

| Diannee14 a răspuns:

Serios? Si eu aveam complexe acum un an legate de înălțimea mea. Precizez ca am 1, 78. Si crede-ma ca pentru mine e perfect. Nu mi-aș dori nici de cum sa fiu mai scundă. Știi cum se zice: Lumea văzută de sus este mai frumoasa! Trebuie să înveți sa te iubești așa cum esti! Multe ar da să aibă înălțimea ta! Si sa știi ca fetele inalte sunt considerate cele mai atrăgătoare

| justioana a răspuns:

O fata inalta are picioare lungi frumoase, deci fi linistita si fericita cu tine insuti pentru ca multe si-ar dori sa fie inalte!

| catalynutz27 a răspuns:

Si eu am 1; 75 si am 53 kg. unii baietii zic vai uite`o pe aia ce inalta e. mai ales ca am numai colege scunde...sad