| hellokitty1999 a întrebat:

Am 1, 75cm si cam 68 de kg acum. am avut 64 kg dar m-am ingrasat(am11 si jumatate) sunt spre obezitate sunt grasa? va rog ajutor si spuneti-mi cum pot slabi intr-o saptamana! funda+vot

Răspuns Câştigător
| iuly_4192 a răspuns:

Nu stai linistita, esti perfecta intre inaltime si greutate (68-75 diferenta este foarte mica)este de 7 iar pentru o greutate normala diferenta trebuie sa fie de 11, asa ca stai linistita ca nu ai nici-o problema poate esti mai rotunda pentru ca asa e organismul tau