| Dariusprds a întrebat:

Am 12 ani, acum un an am avut o tableta care anul acesta din greseala am spart-o si am vorbit cu parintii sa-mi i-a un telefon dar nu spun nici da nici nu cum sa-i conving sa-mi i-a?

1 răspuns:
| Turbo223 a răspuns:

Spune ca iti dorești foarte mult acel telefon și ca o sa te chinui sa înveți și sa îi asculți mai mult dacă îți îndeplinesc aceasta dorința mica! Ai putea cere un Samsung Galaxy S3 nu e scump dar poți avea jocuri, Youtube cam ce faci cu tableta.Le poți spune ca o sa ai mare grija sa nu îl spargi.Decizia va fi a lor. Sper ca am fost de ajutor.