| MariusToc a întrebat:

Am 12 ani si plac o fata de la mine din clasa de la inceputul anului scolar.In primele saptamani am observat ca si ea ma place dar aszandu-se cu mine in banca am repins-o(din timiditate). Acum nu stiu cum sa ii spun ca o plac(sau cum sa ii arat). Mentionez ca sunt destul de timid.

1 răspuns:
| diana_3226 a răspuns:

Pierzi f multe fiind timid
incearca sa scape de timiditate si sa-i spui daca nu poti face to face macar prin mesaj
poate ca ea daca te place si a vazut ca ai respins-o s-ar putea sa sufere destul de mult
gandeste-te ca faci asta pentru binele amandurora
succes!

funda?:X