| sweetchocolate a întrebat:

Am 14 ani si 1.65-1.66 cam cati cm o sa mai cresc? Nu vreau sa ma mai inalt mult

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Teoretic pana la 18 ani tot cresti, tu nu cred ca o sa depasesti 1, 70

| AneeM a răspuns:

1.70 e o inaltime foarte buna pentru fete. Din cate stiu eu fetele cresc pana la varsta de 16 ani dar, mai tarziu poti afla daca inca mai cresti ducandu-te la doctor, el iti va spune cu exactitate. Eu la varsta ta am avut exact aceeasi inaltime cu tine, iar acum am 1.69 si am facut sport pentru a ma dezvolta armonios si sanatos. Stai linistita, nu mai cresti mult :*.