| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa ma apuc de antrenament(gantere, haltere etc)si as vrea sa stiu daca este bine si daca nu, ce fel de antrenament as putea face ca sa ma pastrez in forma.Multumesc big grin

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

De la 14 ani ar fi bine sa faci inot si pe la 17 ani sa te apuci de sala. Acesta ar fi sfatul meu. Succes!

| peanut a răspuns:

Da, du-te la sala, faci ce zice instructoru si nu crezi in mitu cu inaltimea. fugi si fa-ti abonament

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sala de forta este ideala costa 1 milion si se faseste in fiecare cartier (1 luna), ai profesionisti langa tine.