| iannis15 a întrebat:

Am 14 ani si el are 15....acum 2 luni mi-a spus ca ma place,mergeam impreuna la scoala,vorbem prin sms'uri,colegii mei mai ales cel mai bun prieten al lui este in clasa cu mine, avem clasele pe acelasi coridor si stam mereu la gemul coridorului si vorbim(stam mereu impreuna), cea mai buna prietena a mea este verisoara lui.eu inainte sa imi spuna ca ma place, nu il cunosteam dor asa ca il mai vedem prin scoala si colegi imi tot spuneau sa fiu cu el ..de la un timp a inceput sa imi placa si mie de el iar acum nu mai vorbeste cu mine si nu ma mai saluta doar pe strada cand ee singur.nu stiu de ce? oare ma mai place?

2 răspunsuri:
| Roxoxolina a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa-i dai si tu de inteles ca il placi si poate asa o sa fie cum era...

| Adrian-laurentiu_Balan_1970 a răspuns:

Pai intreaba-l pe el, nu pe noisi nu ar trebui sa iesi cu un tip care ii e rusine cu tine