| giorgi95 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa stiu e asa dureros primul contact sexual? adica si pe prietenul meu il va durea?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prietenul tau iti va impartasi durerea(din parti). Cum sa ii doara pe baieti?oh go onIn afara de momentul cand li se dau papucii in public, mama ii face de ras sau ia Steaua bataie nimic nu ii afecteaza direct
Nici pentru fete nu ar fi dureros daca fata ar savura 100% momentul si nu s-ar gandi ca isi pierd virginitatea
Si in niciun caz la 15 ani cand neuronii sunt inca in formare. Tine bine de ei ca nu se divid

| Antrax a răspuns:

Du-te la scoala si invata poate daca ai fi fost atenta la bio sau ed pentru sanatate nu ai fi intrebat pe la varsta ta eu cumparam guma pentru tatuaje cu pokemon da voi o ardeti prea periculos {hai cu stupid stiu ca vrei}

| mikilooooooooo a răspuns:

@onutzu " In afara de momentul cand li se dau papucii in public, mama ii face de ras sau ia Steaua bataie nimic nu ii afecteaza direct" respect pentru cuvintele astea : ) )!