| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si deja am 1, 87m oare e vreo problema? oare mai cresc? mai am 2 cm si il ajung pe tatal meu care mi-a zis ca a crescut pana la varsta de 21 de ani straight face Voi ce parere aveti, e bine sa fi asa inalt? happy

3 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Cred ca vei mai creste.
eu zic ca e misto sa fii mare(daca iti gasesti haine pe masura) depinde si de greutate.
fetele sunt moarte dupa baietii inaltihappy

stiu eu ce spunhee hee

| Addiction_8089 a răspuns:

Si eu am exact aceeasi inaltime si aceeasi ani. E ok, stai linistitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa sti ca depinde si de familie...cum a fost si ei la varsta ta