| LolyKissYou a întrebat:

Am 17 ani, si sunt chiar o persoana matura pentru varsta mea dar sa va spun serios nu stiu ce e cu mine laughing. Nu "ma aprind repede" dupa baieti, de cele mai multe ori sunt prietena cu ei mult timp apoi incep sa imi placa, dar cand imi place unul foarte tare si am impresia ca ma indragostesc, apare altul a doua zi si foarte usor imi trece "iubirea" pentru celalalt. Oare cum o sa imi dau seama cand voi fi indragostita cu adevarat de un baiat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu o sa il mai schimbi cu urmatorul. pare simplu nu crezi?