| AnDutZzA020 a întrebat:

Am adăugat mulţi prieteni pe facebook şi de 2 zilele nu mai merge să adaug pe nimeni! Oare de ce nu merge?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu stiai facebook are o protectie la chestii de genul asta pentru a evita spamul sau orice activitai de genul

| drogh a răspuns:

1.Ai prea mulţi prieteni.
2.Ai trimis prea multe cereri (poţi doar 20 iar tu ai depăşit numărul şi de aceea ai fost blocată, iar pentru asta trebuie să aştepţi încă 2 zile să se deblocheze opţiunea).

| Neo12 a răspuns:

Posibil sa fii primit ban de la vreo pagina sau mai sunt cazuri in care daca adaugi multi prieteni, in cateva zile nu poti mai poti adauga si altii.
Funda?

| Ciuuf a răspuns:

Nu mai merge pentru ca ai adaugat prea multi prieteni intr-o zi.winking

| DeeDee01 a răspuns:

Cand bagi mai multi prieteni deodata facebook te blocheaza, adica nu mai poti adauga pe nimeni timp de 1-2 zile happy Funda? :*