| pisyu197 a întrebat:

Am aproape 14 ani si pe 21 ianuarie m-am dus la baie si am vazut ca am sange pe chiloti dar nu mult, ia-m zis mamei si a zis ca mi-a venit ciclul dar de atunci nu mi-a mai curs si nu stiu de ce. este normal?

Răspuns Câştigător
| Mia97 a răspuns:

Este total normal! La fel a patit si o verisoara de-a mea, i-a venit si dupa aia brusc s-a oprit si nu a mai avut cateva luni. Stai linistita, nu trebuie sa te alarmezi. Asta e pubertatea! :*

2 răspunsuri:
| Someoneeene a răspuns:

Da, iei o pauza de cateva luni, la unele fete se intampla, la altele nu

| Someoneeene a răspuns:

La mine nu a venit 2 luniwinking